Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Logo
KASY FISKALNE BYDGOSZCZ - TEL. 52 379 44 44
Handel Gastronomia Hotele Stacje paliw Alarmy i monitoring
Logo
Katalog » Dla hoteli
Katalog
Aktualności
Informacje
Kontakt
Tel
052 373 80 94
Tel
052 345 86 21
Tel
052 379 44 44
Tel
serwisowy po godz 16:00
603 055 120
Tel
handlowy po godz 16:00
697 500 000
Tel
PHU Stoper Bis
M. Konopnickiej 22b
85-124 Bydgoszcz
Godziny działania sklepu
Pn-Pt 8:30-17:00
So 10:00-14:00
Producenci
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest

 online.
Dla hoteli
Dla klientów sektora hotelowego (hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, sanatoryjne, wczasowe, motele, itp) posiadających również własne lokale gastronomiczne  mamy przygotowane gotowe rozwiązania informatyczne do zarządzania w tej branży.

Proponowane systemy zbudowane są w oparciu o oprogramowanie firmy Softech Bis. 

Program hotelowy CHART  stanowi kompleksowe rozwiązanie dla prowadzących usługi hotelerskie. Idealnie współpracuje z oprogramowaniem Gastro POSGastro SZEF pozwalając w ten sposób na zastosowanie pełnego zintegrowanego systemu hotelarsko - gastronomicznego.

System oprogramowania hotelowego CHART dzięki swojej niezawodności, uniwersalności i modułowości znajduje szerokie zastosowanie w hotelach miejskich, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, sanatoryjnych i wczasowych. System z powodzeniem może być stosowany zarówno w małych, jak i dużych obiektach.

System może pracować w lokalnej sieci komputerowej i być użytkowany jednocześnie przez wielu operatorów: recepcjonistów, kadrę managerską, księgowość, dział marketingu. Przyjęta zasada licencjonowania pozwala na dołączanie dowolnej liczby stanowisk. Niewielkie wymagania sprzętowe pozwalają na uruchomienie systemu na większości obecnie dostępnych komputerów.

Program hotelowy CHART współpracuje z szeroką gamą urządzeń i systemów informatycznych i telekomunikacyjnych, automatyzując i upraszczając codziennie wykonywane zadania. Komunikacja obejmuje między innymi centrale telefoniczne oraz systemy taryfikacyjne, drukarki fiskalne, systemy zamków hotelowych, systemy księgowe i płatnicze. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów przygotowany został moduł rezerwacji internetowych, a dla klientów zainteresowanych współpracą na platformie B2B – system Chartnet.

System jest na bieżąco rozbudowywany i uaktualniany przez producenta zgodnie z oczekiwaniami i życzeniami Klientów oraz ze zmieniającymi się przepisami. 

Obecnie System CHART jest najczęściej użytkowanym oprogramowaniem hotelowym w Polsce. Baza wdrożeń obejmuje juz kilkaset obietów turystycznych w kraju.

Szczegółowe informacje o programie CHART >>tutaj

 
GASTRO POS                            GASTRO SZEF
Powrót
  25 lutego 2018     879364 wywołań od 27 maja 2006  
Powered © oscGold